Служба етичного контролю

Цінності MTI-Group - це ключові принципи, на яких ґрунтується діяльність нашої компанії, наші цінності визначають нашу поведінку.

Ми керуємося ними у своїх вчинках і рішеннях. Вони впливають на те, як ми працюємо і спілкуємося один з одним, як взаємодіємо в різних суспільних групах.

ЦІННОСТІ

• Професіоналізм і відповідальність

• Чесність

• Команда

• Розвиток

• Інноваційність

• Натхнення

Професіоналізм і відповідальність

Ми націлені на високі стандарти в своїй діяльності. Наші співробітники мають глибокі професійні знання, відповідально ставляться до своїх обов'язків і взятим на себе зобов'язанням, якісно виконують поставлені завдання. Ми не залишаємо відкритих питань, не даємо необґрунтованих відповідей, ми прагнемо до досягнення найкращих результатів.

Чесність

Для нас, без сумніву, на першому місці стоїть репутація: наша поведінка має відповідати найвищим стандартам чесності та відкритості. Ми щиро і відкрито будуємо комунікації в команді, з партнерами і клієнтами, ми чесні з собою і оточуючими, не прийнятний подвійних стандартів. Ми віримо, що чесність - це основа здорового бізнесу.

Команда

Ми цінуємо командний дух, єдність ісплоченность. Ми відкриті в спілкуванні, завжди готові надати підтримку членам нашої команди. Ми визнаємо унікальність кожного думки, багатогранність досвіду і знань кожного - створюють загальний потенціал розвитку компанії.

Розвиток

Ми віримо, що команда добре навчених людей, з різноманітним досвідом і знаннями, є основою успіху в бізнесі. Ми постійно розвиваємося особистісно та професійно, і мотивуємо до цього інших.

Інноваційність

Ми прагнемо і вміємо знаходити неординарний підхід до вирішення завдань і застосовуємо інноваційні рішення у своїй професійній діяльності. Ми виходимо за межі звичного, долаємо традиційність і втілюємо свої ідеї в життя.

Натхнення

Нас надихають амбітні цілі розвитку бізнес-середовища і суспільства, реалізація складних цікавих проектів.